Nabízené služby

1. Venkovní akce:

Venkovní akce jsou asi nejběžnější a nejvíce žádanou službou kterou Vám naše firma v oblasti 3D letecké akrobacie s modely může nabídnout. Kdo již někdy viděl akrobacii s RC modelem vrtulníku, dá nám jistě za pravdu, že je to velmi nevšední zážitek. Model totiž není pevnostně a výkonově tak omezen jako jeho dospělé předlohy a tak vám bez problémů předvede visení a lety na zádech, přemety, výkruty, 360ti° obraty, různé pády a další dech beroucí prvky 3D akrobacie. Velmi oblíbené je u diváků takzvané "sekání trávy", kdy se model v poloze rotorem dolů lehce dotýká travnaté země.

2. Vnitřní akce:

Jelikož ne všechny akce se pořádají venku, vlastní naše firma i několik malých mikrovrtulníků. Tyto jsou Vám schopné většinu akrobatických prvků předvést i ve sportovních halách, stadionech, tělocvičn ách, tanečních sálech a jiných velikostně podobných místech. Při dodržení určitých bezpečnostních pravidel létáme i ve větších místnostech, obchodních domech a prodejnách.

3. Noční akce:

Noční SHOW je natolik zajímavá, že jsme se jí rozhodli věnovat vlastní popis.

4. Doplňkový program:

Pokud máte zájem, tak venku jako doplňkový program můžeme vzít menší RC letadla a předvést Vám i akrobacii s letady. Dále je možné zajezdit s RC auty, případně Vám celou akci nafotit z ptačí perspektivy.

 

N A Š E   F I R M A   S E   T A K É   D Á L E   Z A B Ý V Á :