Průběh klasické snímkovací akce

1. E-Mailová nebo telefonická domluva:

V první ředě se snažíme přes e-mail nebo telefonicky od Vás získat potřebné informace o snímkovaném objektu a jeho blízkém okolí. Také je dobré si upřesnit počet a náročnost záběrů, aby jsme věděli jakou techniku si připravit. Bezpečnost klademe vždy na prní místo. Práci nám také velmi ulehčí případné GPS souřadnice. Můžeme si poté na satelitním snímku dané lokality ověřit přístupnost k objektu a případné překážky, které by mohli vlastní snímkování zkomplikovat.


2. Vlastní průběh snímkování:

Po příjezdu na místo si prohlédneme okolní terén a v případě Vaší přítomnosti nám ukážete z jaké pozice a výšky si přejete záběry pořídit. Toto není nutná procedura, dá se to domluvit i dopředu. Poté proběhne výběr vhodného místa pro start a přístání a po nezbytné kontrole techniky provedeme vlastní nasnímání fotografií nebo videa.


3. Kontrola pořízených materiálů:

Po dokončení snímkování vždy provádíme vizuální kontrolu nasnímaných dat, aby nedošlo k nějakým nesrovnalostem.


4. Domluva na předání nasnímaného materiálu:

Co se týče předání fotografického materiálu, tak jsme Vám schopni fotografie dodat ihned po dokončení letu a to na CD, DVD nebo nahrát na Vaši paměťovou kartu či klíčenku.
Velmi ale doporučujeme nechat na nás výslednou úpravu, doostření a případný ořez fotografií. Tyto úpravy mnohdy diametrálně zvýší kvalitu pořízených snímků. Předání dat pak probíhá buď pomocí internetu, poslání poštou, nebo osobně.
Možnosti námi nabízený úprav fotografií naleznete zde: Úpravy snímků

 

N A Š E   F I R M A   S E   T A K É   D Á L E   Z A B Ý V Á :